Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Processor
pt: Processador

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Machine Name
pt: Nome de máquina
