Webhook (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Processor
ru: Процессор

en: Features
ru: Особенности

en: Machine Name
ru: Машинное имя
