Webhook (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Features
sv: Funktioner

en: Autodetect
sv: Automatisk identifiering

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
