WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
