WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
