WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Default
ca: Per defecte

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
