WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Default
cs: Výchozí

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
