WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
