WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Default
es: Por defecto

en: Not installed
es: No instalado

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
