WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Default
et: Vaikimisi

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
