WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
