WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Default
fi: Oletus

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
