WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Default
fr: Par défaut

en: Not installed
fr: Non installé

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
