WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Default
gl: Predeterminado

en: Not installed
gl: Non instalado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
