WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
