WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Not installed
he: לא מותקן

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
