WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Default
hr: Zadano

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
