WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: The provided WebID could not be verified.
hu: A megadott WebID nem ellenőrizhető.
