WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Default
id: Bawaan

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
