WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Not installed
it: Non installato

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
