WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Default
ja: デフォルト

en: Not installed
ja: 未インストール

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
