WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Default
jv: Gawan

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: About
jv: Ngenani
