WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
