WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
