WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
