WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
