WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Default
nl: Standaard

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
