WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Default
oc: Per defaut

en: Not installed
oc: Pas installat

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
