WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Default
pl: Domyślny

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
