WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Default
pt: Predefinido

en: Not installed
pt: Não instalado

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos
