WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Default
ru: По умолчанию

en: Not installed
ru: Не установлено

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
