WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Default
sk: Predvolené

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
