WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Default
sl: Privzeto

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
