WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
