WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Default
sv: Förvald

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
