WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
