WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
