WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Default
tr: Varsayılan

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
