WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
