WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Default
uk: Базово

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Exponent
uk: Експоненціально
