WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Default
vi: Mặc định

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
