WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Not installed
ar: غير مثبت

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
