WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
