WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
