WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Default
da: Standard

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
