WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Default
de: Standard

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke
