WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
