WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
