WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Uses
hy: Օգտագործում
