WebID (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Default
ro: Implicit

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
